Home Media Lato z Radiem: opowiadamy o Armenii

Lato z Radiem: opowiadamy o Armenii

by Sergiusz Pinkwart

Dziś Sergiusz był gościem audycji Lato z Radiem. Tematem rozmowy była Armenia – kraj, który nas zachwycił do tego stopnia, że napisaliśmy o nim na naszym blogu aż dziesięć różnych wpisów. Znajdziecie je TUTAJ. I na pewno do Armenii jeszcze wrócimy.

a

Naszej rozmowy o Armenii w dzisiejszej audycji Lato z Radiem możecie posłuchać tutaj:

Lato z Radiem było ulubioną audycją w czasach naszego dzieciństwa. Jeśli o dziewiątej rano rozbrzmiewała skoczna melodia polki granej na klarnecie, to oznaczało, że SĄ WAKACJE!!! a my mamy przed sobą ekscytujący dzień nad morzem, w górach, albo chociaż u babci. Nie wiem jak wy, ale my wciąż czujemy w takiej chwili wzruszenie i energetycznego „kopa”. Znów mamy dwanaście lat i całe życie przed sobą.

Dlatego zaproszenie do tej audycji radiowej Jedynki traktujemy zawsze priorytetowo. Fajnie, jak udaje nam się być w studiu razem. Ale odkąd mieszkamy w Anglii, takie eskapady przez pół Europy, żeby usiąść przed mikrofonem i opowiedzieć o fantastycznych miejscach, które widzieliśmy, siłą rzeczy zdarzają się rzadziej. Takie jest życie. Ale jesteśmy zaprzyjaźnieni z ekipą Lata z Radiem i za każdym razem w studio czujemy się jak w domu, wśród przyjaciół.

Related Articles

Leave a Comment