Home POLSKAPodróże po Polsce Nasz przewodnik po Gdańsku – mieście wolności

Nasz przewodnik po Gdańsku – mieście wolności

by Sergiusz Pinkwart

Tuż przed wakacjami wyszedł przewodnik po Gdańsku, jednym z naszych ukochanych polskich miast. To publikacja naszego autorstwa, oficjalny przewodnik po mieście, tłumaczony na kilka języków. Znajdziesz go w atrakcjach turystycznych, gdańskich hotelach i biurach informacji turystycznej. Nasz przewodnik po Gdańsku jest tam dostępny za darmo.

To nie przypadek, że w ostatnie lato bombardowaliśmy Was zdjęciami z Gdańska. Pracowaliśmy intensywnie nad projektem, który właśnie teraz ujrzał światło dzienne. To oficjalny przewodnik po Gdańsku. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni, bo wyszło bardzo nowocześnie, z biglem i w mocno skondensowanej formie. Utrzymanie dyscypliny było chyba największym wyzwaniem, bo o Gdańsku można napisać nie jedną, a sto książek. A sztuką jest zawrzeć w krótkiej, kieszonkowej formie, informacje i emocje stu tomów. To też nasza pierwsza książka, która została przetłumaczona na sześć obcych języków.

Oczywiście jest cały rozdział poświęcony zwiedzaniu Gdańska z rodziną. Jeżeli wybierasz się do miasta, które przez całe wieki było największą metropolią Rzeczpospolitej, to nasz przewodnik na pewno ci się przyda.

Gdańsk. Oficjalny przewodnik
Autorzy: Magdalena i Sergiusz Pinkwart
Wydawca: Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Gdańsk

Related Articles

Leave a Comment