Home Hotele Rancho pod Bocianem – hotel, restauracja, atrakcje

Rancho pod Bocianem – hotel, restauracja, atrakcje

by Magda Pinkwart

Rancho pod Bocianem to dobre miejsce na rodzinny wypoczynek pod Warszawą. Podpowiemy Wam co można tam robić, by aktywnie i miło spędzić dzień lub weekend.

Rancho pod Bocianem – gdzie to jest?
Ośrodek znajduje się przy ul. Nadarzyńskiej 15 w Przypkach koło Tarczyna, 30 minut drogi od stolicy. Teren jest imponujący: 20 hektarów powierzchni, 170 miejsc noclegowych, 72 pokoje, 5 sal konferencyjnych. Poza głównym budynkiem z restauracją Stara Izba serwującą tradycyjną kuchnię i nalewki, znajduje się tu także nastrojowy Modrzewiowy Dworek, swojska Chata Rybaka i piknikowa Chata Grillowa.

Tu odnajdziesz spokój
Droga z Warszawy – zaledwie pół godziny samochodem – jest zbyt krótka, by zdążyć odzwyczaić się od zatłoczonych ulic, ciasno ustawionych przy sobie domów i powietrza wypełnionego miejskim gwarem. Kontrast jest tak uderzający, że po przyjeździe do Rancho pod Bocianem jeszcze przez chwilę cisza dzwoni w uszach. Ale już po kilku minutach zaczynasz oddychać pełną piersią, a puls się wyrównuje. Działa magia miejsca.

Rancho pod Bocianem – plac zabaw dla dzieci
Największą atrakcją dla najmłodszych gości jest plenerowy plac zabaw. Można się tu wyszaleć na świeżym powietrzu, a w tym czasie rodzice zrelaksują się wśród zieleni w ogrodzie. Wiosną i latem w każdy weekend w restauracji plenerowej znajdującej się w pobliżu placu zabaw, można podziwiać live cooking oraz posmakować polskiej kuchni, specjałów z grilla i pieca chlebowego. Dostępne jest także specjalne menu dla dzieci.

Rancho pod Bocianem – inne atrakcje
Na ogromnym terenie ponad 20 hektarów można skorzystać z wielu aktywności. Na terenie znajdziecie park linowy, ściankę wspinaczkową, tor off roadowy, tor dla quadów, strzelnicę łukową i wiatrówkową, staw z możliwością wędkowania, kajaki, łódki, mini golf, boiska sportowe, a także polany i teren zalesiony doskonały do zabaw terenowych i spacerów.

Rancho Pod Bocianem w czasie, gdy je odwiedziliśmy, szykowało się do zimy. Pod nogami szeleściły kolorowe liście, a drewniane, kryte gontem sale imprezowe dekorowano przed zabawami karnawałowymi i sylwestrowymi z pysznym, polskim jedzeniem. Już za moment będzie można tu urządzać huczne ogniska, a jeśli dopisze śnieg – to nawet kuligi. Przy tak wielkiej przestrzeni, ograniczenia wprowadza jedynie nasza wyobraźnia.

Rancho Pod Bocianem
Nadarzyńska 15, Przypki
+48 22 736 99 15
 recepcja@ranchopodbocianem.pl
www.ranchopodbocianem.pl

Related Articles

Leave a Comment