Home Hotele Hafnarstræti Hostel w Akureyri – kosmiczny hostel kapsułowy, który uwielbiają dzieci

Hafnarstræti Hostel w Akureyri – kosmiczny hostel kapsułowy, który uwielbiają dzieci

by Magda Pinkwart

Hafnarstræti Hostel w Akureyri to nowoczesny hostel kapsułowy, który wygląda jak stacja kosmiczna. Nasze dzieci uwielbiały kapsuły i doskonale się tu bawiły.

islandia

Hafnarstræti Hostel położony jest w samym sercu Akureyri, przy głównym deptaku handlowym, pełnym sklepów z pamiątkami, kawiarni i restauracji. Każda z nowoczesnych kapsuł ma niesamowite, regulowane oświetlenie, ładowarki, słuchawki, smart TV oraz sejf na wartościowe rzeczy. Do każdej kapsuły przynależy także zamykana szafka na bagaż. Mieszkamy tu za każdym razem, kiedy jesteśmy w Akureyri podczas zwiedzania Islandii, bo nasze dzieci uwielbiają to miejsce, a do tego właściciele są przemiłymi ludźmi.

Hafnarstræti Hostel wygląda jak stacja kosmiczna na ksieżycu.

Na terenie całego hostelu jest bezpłatny szybki internet, 100 metrów dalej jest także duży darmowy parking.

Kapsuły są jedno- (100cmx200cm) i dwuosobowe (160cmx200cm). Dwuosobowa kapsuła kosztuje od 12,100 ISK za noc, jednoosobowa od 6900 ISK za noc. Dodatkowo można dokupić śniadanie.

Kapsuły są ustawione w bloki, tworząc kilka oddzielnych pomieszczeń, aby zapewnić komfort i prywatność. Do dyspozycji gości jest dziesięć jasnych, czystych łazienek z prysznicami oraz wygodna przestrzeń ze stołem bilardowym i przytulnymi sofami. Przy recepcji znajduje się duża jadalnia z kuchnią do dyspozycji gości z wszystkimi niezbędnymi przyborami kuchennymi. Można gotować samemu lub zamówić śniadanie w formie bufetu jest serwowane od 7 do 9 rano. Jest tu również pralnia. Hafnarstræti Hostel to świetna baza wypadowa dla tych, którzy zwiedzają piękne Akureyri i okolice jeziora Myvatn.

W Hafnarstræti Hostel do dyspozycji gości jest także część wypoczynkowa.

Hafnarstræti hostel          
Hafnarstræti 99-101
IS-600 Akureyri
Tel: (+354) 554-8855
E-mail: hhostel@hhostel.is 
Website: www.hhostel.is 

Related Articles

1 comment

Po co jechać na Islandię z dzieckiem? 30 listopada 2021 - 16:25

[…] Było super, choć trudno byłoby w kosmosie znaleźć dwójkę dzieciaków tak różnych niż nasz ekstrawertyczny, działający ciągle na najwyższych obrotach synek i jego spokojna, introwertyczna siostra. Co więc sprawiło, że tak różne charakterologicznie dzieciaki pokochały Islandię i fantastycznie się tam czuły? […]

Reply

Leave a Comment